Strona główna
Gotowe biznes plany


Pomoc
KontaktPomoc

1. Aby pobrać plik z serwisu www.biznes-plan.org wpisz otrzymany kod i zatwierdź go. Aktywacja dostępu umożliwi zapisanie plików na dysku Twojego komputera.

2. Pliki skompresowane są programem do formatu ZIP. Po pobraniu ich na dysk rozpakuj pliki używając np. WinZip'a, WinRara'a czy 7-ZIP lub wbudowanego programu w system Windows XP.

3. Po rozpakowaniu plików możesz je odczytać w programie Word lub dowolnym innym, który odczytuje pliki zapisane w formacie Office'a.

4. Pliki pobrane ze strony będziesz mógł czytać, edytować, drukować.

Najczęstsze pytania i problemy

Mój kod nie działa. Co mam zrobić?
- Kod na 100% jest prawidłowy. Sprawdź czy nie mylisz znaków w kodzie. Pamiętaj, że wielkość znaków ma znaczenie. W przypadku dalszych problemów skontaktuj się z nami. Opisz problem oraz podaj swój kod i numer telefonu komórkowego, na który kod został wysłany

Pobrane pliki nie chcą odczytać się w Wordzie. Dlaczego?

- Przed otwarciem pliku w Wordzie musisz go rozpakować. Jeśli korzystasz z systemu Windows XP to system zrobi to za ciebie. Jeśli chcesz możesz skorzystać też z innego programu do rozpakowania plików ZIP np. WinZip'a, WinRara'a czy 7-ZIP

Po wpisaniu i zatwierdzeniu kodu przenosi mnie do strony, gdzie nadal pojawia się informacja, aby wpisać kod. Co dalej?
- Masz niestandardowe ustawienia zabezpieczeń w przeglądarce i wyłączone zapisywanie plików cookies (tzw. ciasteczek), w których przeglądarka przechowuje hasło. Przywróć ustawienia standardowe, a wszystko wróci do normy.

Czy mogę przesłać własną pracę, za którą otrzymam dostęp do strony www.biznes-plan.org ?
- Skontaktuj się z nami i napisz jaką pracę oferujesz, o jakim tytule, co zawiera, ile liczy stron.

Czy mogę umieścić własną pracę w serwisie www.biznes-plan.org ?
- Skontaktuj się z nami i napisz jaką pracę chcesz dodać do seriwsu, o jakim tytule, co zawiera, ile liczy stron oraz na jakich warunkach chcesz umieścić pracę w serwisie.

Regulamin

1. Uzyskanie dostępu do serwisu www.biznes-plan.org i pobranie plików nie jest jednoznaczne z nabyciem do nich praw autorskich. Jedynymi właścicielami tych praw są autorzy prac.

2. Zabrania się wykorzystywania pobrany prac niezgodnie z obowiązującym prawem.

3. Zabrania się udostępniania i odsprzedaży prac pobranych z serwisu www.biznes-plan.org bez zgody autorów prac.